5S & Serdaroğlu Otomotiv | YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ
524
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-524,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive
 

YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ

SENİH YAZICI'DAN

YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZDAN

Değerli Çalışanımız;

 

Bu şirket kurucusu olmaktan gurur duyduğum 5S & SERDAROĞLU OTOMOTİV’in kısa tanıtımını amaçlayan bir rehber niteliğindedir.

 

Otomotiv Sektöründe yurt içi ve yurt dışı olmak üzere oldukça geniş bir coğrafyaya hizmet sunan firmamızın; kaliteli çalışmalarının istikrarlı bir şekilde daha ileriye gitmesi siz yetenekli ve yüksek motivasyonlu çalışanlarımız ile mümkündür.

 

Kurumsal kültürün yerleştiği, üretken ve yeniliklere açık firmamızda etik değerlere vermiş olduğumuz önem ve müşteri odaklılığımız, gelişmemizi ve olumlu firma imajı yaratmamızı sağlayacaktır. 5S & SERDAROĞLU OTOMOTİV her daim etik değerlerden taviz vermeden büyüyen bir firma olacaktır.

 

“Müşteri ihtiyaçlarını doğru belirleme ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak” birinci önceliğimizdir.

 

Ancak ve ancak etik değerlere uyarak müşterisine güven veren firmalar müşteri memnuniyetini sağlayabilir ve sağlıklı bir büyüme gösterebilirler.

 

Etik değerlere uymak bizim ticari değil, insani görevimiz, sorumluluğumuz ve onurumuzdur. Göstereceğiniz özen ve titizlik için size güvenim tamdır.

 

YÖNETİM KURULU BAŞKANI
SENİH YAZICI

Senih Yazıcı ve Mehmet Lokman Serdaroğlu
150’den fazla parça markası, stoklarımızda bulunan 40 binden fazla referans ve büyük kısmını orijinal parçaların oluşturduğu 1 milyona yakın parça referansı ile ihtiyaçlarınıza kapsamlı yanıt veriyoruz.

BİZE ULAŞIN!

150’den fazla parça markası, stoklarımızda bulunan 40 binden fazla referans ve büyük kısmını orijinal parçaların oluşturduğu 1 milyona yakın parça referansı ile ihtiyaçlarınıza kapsamlı yanıt veriyoruz.

B2B KURULUMUNU GERÇEKLEŞTİRELİM.

Binek ve ticari araç yedek parçaları tedariği için, sunmakta olduğumuz ürün gamı ve hizmetlerle doğru adres biziz. İşletmenize B2B kurulumu için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ONLARCA MARKA VE BİNLERCE ÜRÜNDEN SEÇİMİNİZİ YAPIN!

Otomotiv yedek parçada dünyaca ünlü markaları sizlerin hizmetine sunuyoruz.

HIZLI SEVKİYAT İLE ÜRÜNLERİNİZ KAPINIZDA!

Kendi araçlarımız ile İstanbul, Ankara ve Samsun’da dağıtım ağımız diğer illere de kargo ile hızlı sevkiyat hizmeti sunmaktayız.