5S & Serdaroğlu Otomotiv | ONURSAL BAŞKANIMIZ
514
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-514,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive
 

ONURSAL BAŞKANIMIZ

MEHMET LOKMAN SERDAROĞLU’NDAN

50 Yıllık Tecrübe

Yedek parça sektörüne girişimizin üzerinden yarım asra yakın bir süre geçti. Mütevazi bir şekilde başladığımız işimizin bugün geldiği ve önümüzdeki dönemde geleceği şekli görmek bana gurur ve umut veriyor.

 

Benzer şirketlerin karşılaştığı sorunları, inişli çıkışlı durumları, üzüntülü ve coşkulu tecrübeleri yaşadık. Geçen zaman içinde firmamızın sürekli olarak biraz daha gelişmiş olduğunu gördük. Bu durum bize çalışma şevki ve cesareti verdi. Hedefimize varmak için daha çok çalışmamız gerektiğine inandık.

 

Ve şimdi, yıl 2021! Başladığımızdan bu yana geçen yarım asrın arkasından yeni ve büyük bir dönemeçteyiz. Başarımızın ve başaracaklarımızın ardında yatan pek çok sebep var, ama en başında teknik ve düzenli bir şekilde çok çalışmak, yeniliklere açık olmak, çalışanlara inisiyatif tanımak ile etik değerlerimize sahip çıkmak geliyor. Başarılı bir şekilde bugünlere gelmemizde, kurumsal organizasyona geçişimiz ve buna verdiğimiz önemin payı da büyüktür. 50 yıl önce küçük bir girişim olarak çıktığımız bu yolda, bugüne kadar beraber çalıştığımız personelimiz, meslektaşımız ve iş arkadaşlarımızın katkıları ile bu duruma geldik.

 

Bu günlere gelişimize katkıda bulunan herkese teşekkür ediyoruz. Gelecek neslin değerli katkılarıyla yarınlarımızın daha da başarılı olacağından eminiz.

 

ONURSAL BAŞKAN
MEHMET LOKMAN SERDAROĞLU

Senih Yazıcı ve Mehmet Lokman Serdaroğlu
150’den fazla parça markası, stoklarımızda bulunan 40 binden fazla referans ve büyük kısmını orijinal parçaların oluşturduğu 1 milyona yakın parça referansı ile ihtiyaçlarınıza kapsamlı yanıt veriyoruz.

BİZE ULAŞIN!

150’den fazla parça markası, stoklarımızda bulunan 40 binden fazla referans ve büyük kısmını orijinal parçaların oluşturduğu 1 milyona yakın parça referansı ile ihtiyaçlarınıza kapsamlı yanıt veriyoruz.

B2B KURULUMUNU GERÇEKLEŞTİRELİM.

Binek ve ticari araç yedek parçaları tedariği için, sunmakta olduğumuz ürün gamı ve hizmetlerle doğru adres biziz. İşletmenize B2B kurulumu için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ONLARCA MARKA VE BİNLERCE ÜRÜNDEN SEÇİMİNİZİ YAPIN!

Otomotiv yedek parçada dünyaca ünlü markaları sizlerin hizmetine sunuyoruz.

HIZLI SEVKİYAT İLE ÜRÜNLERİNİZ KAPINIZDA!

Kendi araçlarımız ile İstanbul, Ankara ve Samsun’da dağıtım ağımız diğer illere de kargo ile hızlı sevkiyat hizmeti sunmaktayız.