5S & Serdaroğlu Otomotiv | Hakkımızda
121
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-121,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive
 

Hakkımızda

50 Yıllık Tecrübe

5S & Serdaroğlu Otomotiv, 2021 yılı başında 5S ve Serdaroğlu firmalarının ortak girişimi ile kurulmuştur.

 

5S Otomotiv, 2011 yılında Senih Yazıcı tarafından Samsun’da kurularak yedek parça perakende sektöründe ticari faaliyetine başlamış, faaliyet alanına günlük ve uzun dönem araç kiralamayı eklemiştir.

 

Serdaroğlu Otomotiv de yedek parça sektöründeki 50 yıllık birikimini şirketimize taşımıştır.

 

Genel merkezi Ankara olan firmamızın operasyon merkezi İstanbul’dadır. Kurumsal yapısı, geniş vizyonu, deneyimli ve eğitimli kadrosu ile müşteri memnuniyetini, hizmette kalite ve güveni ilke edinmiştir. Kuruluş aşamasında 40’ın üzerinde çalışan personelimiz ile hizmet vermektedir.

150’den fazla parça markası, stoklarımızda bulunan 40 binden fazla referans ve büyük kısmını orijinal parçaların oluşturduğu 1 milyona yakın parça referansı ile ihtiyaçlarınıza kapsamlı yanıt veriyoruz.

BİZE ULAŞIN!

150’den fazla parça markası, stoklarımızda bulunan 40 binden fazla referans ve büyük kısmını orijinal parçaların oluşturduğu 1 milyona yakın parça referansı ile ihtiyaçlarınıza kapsamlı yanıt veriyoruz.

B2B KURULUMUNU GERÇEKLEŞTİRELİM.

Binek ve ticari araç yedek parçaları tedariği için, sunmakta olduğumuz ürün gamı ve hizmetlerle doğru adres biziz. İşletmenize B2B kurulumu için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ONLARCA MARKA VE BİNLERCE ÜRÜNDEN SEÇİMİNİZİ YAPIN!

Otomotiv yedek parçada dünyaca ünlü markaları sizlerin hizmetine sunuyoruz.

HIZLI SEVKİYAT İLE ÜRÜNLERİNİZ KAPINIZDA!

Kendi araçlarımız ile İstanbul, Ankara ve Samsun’da dağıtım ağımız diğer illere de kargo ile hızlı sevkiyat hizmeti sunmaktayız.

En iyi yedek parça hizmeti0%

Orijinal ürün çeşitliliği0%

Alanında uzman personel0%

Müşteri memnuniyeti0%

Yedek Parçada 50 Yıllık Tecrübe

Müşteri memnuniyet odaklı çalışan, sektörünü iyi tanıyan ve müşteri beklentilerini iyi analiz edip bu beklentileri hızlı, kaliteli ve en uygun fiyatla karşılayan, devamlılığı esas alan, deneyimli kadrosu ile güvenilir hizmet vermeyi hedefleyen bir şirketiz.